AP Construction
ul. Fabryczna 1
55-300 Środa Śląska
tel. +48 691 699 200
tel./fax +48 71 315 33 31

www.apconstruction.pl
info@apconstruction.pl
O NAS

Firma AP Constuction powstała jako odpowiedź rynku na wciąż rosnące potrzeby na specjalistyczne materiały budowlane. Wprowadzamy na polski rynek nową jakość – produkty AP Construction - nowoczesne rozwiązania technologiczne wsparte profesjonalnie opracowanymi recepturami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz znamy potrzeby rynku budowlanego w Polsce. Firma AP Construction jest sprzedawcą zapraw na terenie Polski oraz krajów ościennych. Marka AP Construction wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku budowlanego w Polsce. Słynie ze znanej technologii, na bieżąco udoskonalana i dostosowywana do pojawiających się problemów na budowach.

Produkujemy gotowe zaprawy mineralne, mineralne posadzki przemysłowe oraz inne produkty przydatne do stosowanie w każdym sektorze budownictwa. Nasze zaprawy mineralne charakteryzują się łatwością użycia, szybkim przyrostem wytrzymałości oraz trwałością i stałością objętości. Na zaprawy udzielana jest dziesięcioletnia gwarancja. Użycie produktów AP Construction skraca czas przeprowadzania prac. Dodatkowo mineralne zaprawy AP Construction są zaprawami niekurczliwymi, nie ma więc zagrożenia, że podczas eksploatacji ulegną uszkodzeniu spowodowanym skurczem.

AP Construction jest alternatywą dla innych technologii istniejących na rynku. Dzięki prowadzonej przez nas polityce cenowej, wysokiej jakości produktów oraz sprawnej logistyce jesteśmy niezawodnym partnerem w realizacji dużych inwestycji w naszym kraju. Jesteśmy otwarci na propozycje – możemy przygotować każdy materiał budowlany biorąc pod uwagę wskazówki naszego klienta oraz problemy pojawiające się na budowie.

Celem AP Construction jest zadowolenie Klientów – osiągamy to w sprzedaży naszych materiałów.