AP Construction
ul. Fabryczna 1
55-300 Środa Śląska
tel. +48 691 699 200
tel./fax +48 71 315 33 31

www.apconstruction.pl
info@apconstruction.pl
AKTUALNOŚCI

„Wrocławskie Dni Mostowe 2013”

Uprzejmie informujemy, że w dniach 20-22 listopada 2013 roku odbędzie się IX edycja Seminarium Wrocławskie Dni Mostowe pod hasłem „Obiekty mostowe w infrastrukturze miejskiej”. Imprezą naukową towarzyszącą obradom Seminarium będzie WORKSHOP – „Badanie obiektów mostowych”. Po raz kolejny firma AP construction Arnfried Pagel została sponsorem konferencji.


Zbliża się VII konferencja „Wrocławskie Dni Mostowe 2011”

Odbędzie się ona w dniach 24 – 25 listopada pod hasłem „Aktualne realizacje mostowe”. Obrady przewidziano w auli głównego budynku Politechniki Wrocławskiej. Jak i w zeszłym roku firma AP construction została sponsorem konferencji. Szczegółowa relacja po zakończeniu konferencji.


Początek nowego sezonu piłkarskiego.
Szczegóły www.wrocbal.pl
Cel: awans do drugiej ligi.


Otwarcie ostatniego odcinka AOW i Mostu Rędzińskiego
W dniu 31.08.2011. otworzono ostatni odcinek Autostradowej Obwodnicy Wrocławia od węzła Lotnisko do zjazdu w Długołęce oraz Most Rędziński. Ominięcie Wrocławia zabiera teraz naprawdę mało czasu. Mały wkład w budowę Obwodnicy miała również firma AP construction. Dostarczyliśmy większość materiału do montażu ekranów akustycznych oraz barier na Moście.AP Construction w magazynie „MOSTY”
W numerze 5/2011 magazynu „MOSTY” ukazał się wywiad z Przemysławem Michalskim oraz Rafałem Sadowskim z AP construction. Zapraszamy do lektury (link) .


Koniec sezonu piłkarskiego.
Niestety nie udało awansować się do drugiej ligi. Może w przyszłym sezonie.


W dniu 17.06.2011. odbył się VII Rejs Mostowców Dolnośląskich.
Jak co roku rejs jest doskonałym miejscem służącym jeszcze większej integracji branży mostowej. Również AP construction uczestniczyło w tym wydarzeniu. W biuletynie informacyjnym „Mostów Dolnośląskich” ukazał się również krótki artykuł dotyczący naszej firmy (link) .


Artykuł w „Materiałach budowlanych”.
Artykuł pod tytułem „Naprawa konstrukcji żelbetowych za pomocą zapraw zalewowych AP” ukazał się w numerze 2/2011 „Materiałów budowlanych”. Zawiera on opis ciekawej metody naprawy elementów betonowych z użyciem materiałów AP. Zapraszamy do lektury (link) .


AP construction ma swoją drużyną piłkarską.
Rozpoczynamy rozgrywki w trzeciej lidze „Wrocławskiej Lidze Piłki Nożnej Siedmioosobowej”. Bieżące informacje, wyniki www.wlpns.pl.


VI konferencja „Wrocławskie Dni Mostowe”.
W dniach 23 – 24 listopada 2010 roku odbyła się VI konferencja „Wrocławskie Dni Mostowe”. Tytuł konferencji: „Prefabrykacja w mostownictwie”. Jako jeden ze sponsorów braliśmy czynny udział w konferencji. Naszym gościem był Pan Arnfried Pagel, twórca niekurczliwych zapraw mineralnych do podlewek, właściciel marki AP. Wygłosił on wykład dotyczący historii powstania zapraw, ich rozwoju oraz omówił wiele ciekawych możliwości zastosowania niekurczliwych materiałów w budownictwie